Главная страница » Магазин » 8005990257 09325-M/45, 80mm Sq Fan Replacement Filter Element Foam Hirschmann
8005990257 09325-M/45, 80mm Sq Fan Replacement Filter Element Foam Hirschmann
91,00 ₽
Артикул:
8005990257
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
80mm Sq Fan Replacement Filter Element Foam
| Series | 09 -> |
| Brand | Qualtek |
| Manufacturer | Qualtek |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fan Accessory Type | Replacement Filter Element |
| Fits Fan Size | 80mm Sq |
| Material | Foam |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.90.1040 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 40 |
| Type | Filter Media |
| Operating Temperature | N/A |
| COO | US |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 40 |
| Единица измерения | шт |
| Part # Aliases | 09325-M/45 PKG OF 5 |
| Family | 9 |
| Environmental Information | http://www.qualtekusa.com/PDFs/RoHS_Declaration.pd |
| Size | 80 mm |
| Thickness | 0.15 in |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
