Главная страница » Магазин » 8008639062 09362-M/30, 92mm Sq Fan Replacement Filter Element Foam Hirschmann
8008639062 09362-M/30, 92mm Sq Fan Replacement Filter Element Foam Hirschmann
420,00 ₽
Артикул:
8008639062
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
| Brand | Qualtek |
| Manufacturer | Qualtek |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fits Fan Size | 92 mm |
| Material | Plastic |
| ECCN | EAR99 |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 40 |
| Type | Filter Media |
| Operating Temperature | N/A |
| COO | US |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 40 |
| Единица измерения | шт |
| Family | 9 |
| Size | 92 mm |
| Thickness | 0.13 in |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
