Главная страница » Магазин » 8009103561 Fan Filter for 92mm Fans, Aluminium, Stainless Steel Filter, 92 x 92mm Hirschmann
8009103561 Fan Filter for 92mm Fans, Aluminium, Stainless Steel Filter, 92 x 92mm Hirschmann
2410,00 ₽
Артикул:
8009103561
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
The dust has many definitions, but we can describe it as a dry powder consisting of little particles, which quite often irritates an eye and can-do harm to your appliances.
| Вес, г | 215 |
| Width | 92mm |
| Thickness | 4.5mm |
| Fan Size | 92mm |
| Filter Material | Aluminium, Stainless Steel |
| Filter Type | Fan Mounted Filter |
| Frame Finish | Black Anodized |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
