Главная страница » Магазин » 8009612104 Intrepid Pleated Panel Filter, G4 Grade, 8 MERV Rating, 594 x 594 x 95mm Hirschmann
8009612104 Intrepid Pleated Panel Filter, G4 Grade, 8 MERV Rating, 594 x 594 x 95mm Hirschmann
5350,00 ₽
Артикул:
8009612104
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
Brought to you by RS PRO these standard pleated panel filters are high capacity disposable filters, offering a basic level of filtration, or pre-filtration in HEVAC applications.
| Вес, кг | 7 |
| Colour | White |
| Filter Type | Pleated Panel |
| Actual Dimensions | 594x594x95mm |
| Media Material | Intrepid |
| Nominal Dimensions | 24x24x4in |
| Actual Width | 594mm |
| Case Material | AquaKote |
| Filter Grade | G4 |
| Final Pressure Drop | 250Pa |
| Initial Pressure Drop | 60Pa |
| Maximum Air Flow | 3303m³/h |
| Nominal Width | 24in |
| Filter MERV Rating | 8 |
| ISO 16890 Class | ISO-C-85 |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
