Главная страница » Магазин » 8028941379 Filter Fan, 230 V, AC Operation, 138m³/h Filtered, 162m³/h Unimpeded, IP54, 200x200mm Hirschmann
8028941379 Filter Fan, 230 V, AC Operation, 138m³/h Filtered, 162m³/h Unimpeded, IP54, 200x200mm Hirschmann
16910,00 ₽
Артикул:
8028941379
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
This RS PRO FF series of filter fans offers customers highly efficient fans which provide filtration to G4 standards according to DIN EN 779 with a filtering degree of 94%.
| Noise Level | 43dB(A) |
| Supply Voltage | 230 V |
| IP Rating | IP54 |
| AC or DC Operation | ac |
| Face Dimensions | 200x200mm |
| Filtered Air Flow | 138m³/h |
| Input Current | 110mA |
| Input Power Rating | 19W |
| Unimpeded Air Flow | 162m³/h |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
