Главная страница » Магазин » 8028946505 Cotton, PET Pleated Panel Filter, G4 Grade, 8 MERV Rating, 495 x 594 x 45mm Hirschmann
8028946505 Cotton, PET Pleated Panel Filter, G4 Grade, 8 MERV Rating, 495 x 594 x 45mm Hirschmann
4670,00 ₽
Артикул:
8028946505
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
Use this pleated panel filter from RS PRO to protect your electronic equipment from dust and particles.
| Colour | Green |
| Filter Type | Pleated Panel |
| Actual Dimensions | 495x594x45mm |
| Media Material | Cotton, PET |
| Nominal Dimensions | 20x24x2in |
| Actual Width | 594mm |
| Case Material | AquaKote |
| Filter Grade | G4 |
| Final Pressure Drop | 200Pa |
| Initial Pressure Drop | 52Pa |
| Maximum Air Flow | 3303m³/h |
| Nominal Width | 24in |
| Filter MERV Rating | 8 |
| ISO 16890 Class | ISO-C-85 |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
