Главная страница » Магазин » 8028946943 Cotton, Polyester Pleated Panel Filter, G4 Grade, 8 MERV Rating, 292 x 594 x 20mm Hirschmann
8028946943 Cotton, Polyester Pleated Panel Filter, G4 Grade, 8 MERV Rating, 292 x 594 x 20mm Hirschmann
2620,00 ₽
Артикул:
8028946943
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
This range of RS Super Capacity VLine VLX pleated panel filters is designed to operate under the most testing of conditions.
| Colour | Green |
| Filter Type | Pleated Panel |
| Actual Dimensions | 292x594x20mm |
| Media Material | Cotton, Polyester |
| Nominal Dimensions | 12x24x1in |
| Actual Width | 594mm |
| Case Material | AquaKote |
| Filter Grade | G4 |
| Final Pressure Drop | 200Pa |
| Initial Pressure Drop | 35Pa |
| Maximum Air Flow | 937m³/h |
| Nominal Width | 24in |
| Filter MERV Rating | 8 |
| ISO 16890 Class | ISO-C-85 |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
