Главная страница » Магазин » 8030792032 Filter Fan, 24 V dc, AC Operation, 84m³/h Filtered, 84m³/h Unimpeded, IP54, 120x120mm Hirschmann
8030792032 Filter Fan, 24 V dc, AC Operation, 84m³/h Filtered, 84m³/h Unimpeded, IP54, 120x120mm Hirschmann
13910,00 ₽
Артикул:
8030792032
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
This RS PRO FF series of filter fans offers customers highly efficient fans which provide filtration to G4 standards according to DIN EN 779 with a filtering degree of 94%.
| Noise Level | 30dB(A) |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP54 |
| AC or DC Operation | dc |
| Face Dimensions | 120x120mm |
| Filtered Air Flow | 84m³/h |
| Input Current | 78mA |
| Input Power Rating | 4.8W |
| Unimpeded Air Flow | 84m³/h |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
