Главная страница » Магазин » 8044910601 EF700R5, EF Series Filter Fan, 230 V, ac Operation, 560/625m³/h Filtered, 845/875m³/h Unimpeded, IP54, 292 x 292mm Hirschmann
8044910601 EF700R5, EF Series Filter Fan, 230 V, ac Operation, 560/625m³/h Filtered, 845/875m³/h Unimpeded, IP54, 292 x 292mm Hirschmann
145500,00 ₽
Артикул:
8044910601
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
| Noise Level | 66dB |
| Series | EF |
| Supply Voltage | 230 V |
| IP Rating | IP54 |
| AC or DC Operation | ac |
| Face Dimensions | 292x292mm |
| Filtered Air Flow | 560/625m³/h |
| Input Current | 590/880mA |
| Input Power Rating | 140/197W |
| Unimpeded Air Flow | 845/875m³/h |
Детали
| Бренд | nVent Hoffman |
|---|
