Главная страница » Магазин » 8000033987 3252J/2HP, 3250 J – S-Panther Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 140m³/h, 3W, 628mA Max, 92 x 92 x 38mm Hirschmann
8000033987 3252J/2HP, 3250 J — S-Panther Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 140m³/h, 3W, 628mA Max, 92 x 92 x 38mm Hirschmann
18230,00 ₽
Артикул:
8000033987
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
From ebm-papst, the 3250J ’S-Panther’ series of compact DC axial fans are known for their efficiency and low operating noise levels.
| Вес, г | 242 |
| Air Flow | 140m³/h |
| Noise Level | 46dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 38 |
| ECCN | EAR99 |
| Width | 92mm |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 3W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 8400 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 628mA |
| Fan Speed | 4100rpm |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
