Главная страница » Магазин » 8000619533 MC002708.,AXIAL FAN, 80MM, 12VDC, 37CFM, 30DBA Hirschmann
8000619533 MC002708.,AXIAL FAN, 80MM, 12VDC, 37CFM, 30DBA Hirschmann
1390,00 ₽
Артикул:
8000619533
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Supply Voltage:12V; Current Type:DC; Fan Frame Size:80mm; External Depth:25mm; Noise Rating:30dBA; Flow Rate — Imperial:37cu.ft/min; Flow Rate — Metric:1.04m³/min;
| Вес, г | 90.72 |
| Power Rating | 1.28W |
| Bearing Type | Vapo Bearing |
| Current Rating | 106mA |
| Air Flow — CFM | 37CFM |
| Air Flow — m3/min | 1.04m³/min |
| Fan Frame Size | 80mm |
| Fan Frame Type | Square |
| Noise Rating | 30dBA |
| Power Connection Type | 2 Lead Wires |
| Rated Speed | 2900rpm |
| Supply Voltage VDC | 12V |
Детали
| Бренд | Multicomp |
|---|
