Главная страница » Магазин » 8000619539 MC002714.,AXIAL FAN, 92MM, 24VDC, 45CFM, 32DBA Hirschmann
8000619539 MC002714.,AXIAL FAN, 92MM, 24VDC, 45CFM, 32DBA Hirschmann
2310,00 ₽
Артикул:
8000619539
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Supply Voltage VDC:24V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:92mm; External Depth:25mm; Bearing Type:Vapo Bearing; Air Flow — CFM:45CFM; Noise Rating:32dBA; Powe 57AC0118
| Вес, г | 90.72 |
| Power Rating | 1.54W |
| Bearing Type | Vapo Bearing |
| Current Rating | 64mA |
| Air Flow — CFM | 45CFM |
| Air Flow — m3/min | 1.274m³/min |
| Fan Frame Size | 92mm |
| Fan Frame Type | Square |
| Noise Rating | 32dBA |
| Power Connection Type | 2 Lead Wires |
| Rated Speed | 2700rpm |
| Supply Voltage VDC | 24V |
Детали
| Бренд | Multicomp |
|---|
