Главная страница » Магазин » 8003890202 06020SA-12T-EA-00., AXIAL FAN, 60MM, 12VDC, 30.4CFM, 42.5DB Hirschmann
8003890202 06020SA-12T-EA-00., AXIAL FAN, 60MM, 12VDC, 30.4CFM, 42.5DB Hirschmann
4770,00 ₽
Артикул:
8003890202
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
Supply Voltage VDC:12V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:60mm; External Depth:20mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow — CFM:30.4CFM; Noise Rating:42.5dB 41AH8009
| Вес, г | 226.8 |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Толщина,мм | 20 |
| Power Rating | 2.88W |
| Bearing Type | Ball Bearing |
| Current Rating | 240mA |
| Air Flow — CFM | 30.4CFM |
| Air Flow — m3/min | 0.86m³/min |
| Fan Frame Size | 60mm |
| Fan Frame Type | Square |
| Noise Rating | 42.5dBA |
| Power Connection Type | 2 Lead Wires |
| Product Range | 06020SA Series |
| Rated Speed | 6400rpm |
| Supply Voltage VDC | 12V |
Детали
| Бренд | NMB Technologies |
|---|
