Главная страница » Магазин » 8004788954 PMD2408PMB2-A.(2).GN, DC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, 74.5CFM, 0.57″H2O, Ball, Wire, Auto Restart Hirschmann
8004788954 PMD2408PMB2-A.(2).GN, DC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, 74.5CFM, 0.57″H2O, Ball, Wire, Auto Restart Hirschmann
6280,00 ₽
Артикул:
8004788954
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Axial DC Fans for 5G Applications
Sunon Axial DC Fans for 5G Applications offer a solution for cooling the limited internal spaces of the systems where the heat generated does not quickly dissipate. Adopting a highly-effective thermal resolution is an efficient way to ensure the entire 5G telecoms are in operation and to prevent delays between the two-way communication transmissions in 5G applications. A range of thermal products, including active-, passive-, and liquid cooling modules, can be configured to produce highly effective, compact thermal solutions. Users enjoy high-speed data transmission without latency with a suitably cooled system, enhancing telecommunication efficiency that goes forward to the future of IoT.
| Вес, г | 175 |
| Series | PMD |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Brand | Sunon |
| Manufacturer | Sunon |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Auto Restart |
| Airflow | 74.5 CFM(2.1 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 38 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 50 |
| Noise | 51.6 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 7.2 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| COO | PH |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 30 |
| Единица измерения | шт |
| speed | 4900 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Part # Aliases | D08021370G-00 |
| Pressure Type | 0.57 in H2O |
Детали
| Бренд | Sunon |
|---|
