Главная страница » Магазин » 8004985263 4318, DC Fans DC Tubeaxial Fan, 119x119x32mm, 48VDC, 100.1CFM, 5W, 45dBA, 2800RPM, Ball Hirschmann
8004985263 4318, DC Fans DC Tubeaxial Fan, 119x119x32mm, 48VDC, 100.1CFM, 5W, 45dBA, 2800RPM, Ball Hirschmann
9750,00 ₽
Артикул:
8004985263
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fitted with electronic switching DC motor By adjusting the supply voltage (within the voltage range) the air flow required for cooling can be optimised while noise is minimised
| Вес, г | 220 |
| Потребляемая мощность, Вт | 5 |
| Air Flow | 170m³/h |
| Noise Level | 45dB |
| Series | 4300 |
| Supply Voltage | 48 V dc |
| Тип подшипника | Качения |
| Размеры рамы,мм | 119×119 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Толщина,мм | 32 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 100 CFM(2.8 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 32 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 45 dBA |
| Operating Supply Voltage | 48 VDC |
| Power Rating | 5 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Width | 32mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 5W |
| speed | 2800 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Частота вращения,об./мин. | 2800 |
| Производительность,м.куб./мин. | 10200 |
| Шум, дБA | 45 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 2800rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
