Главная страница » Магазин » 8004985684 DV5214N, DC Fans Tubeaxial Fan, Diagonal, 127x127x38mm, 24VDC, 158.9CFM, 20.4W, 56dBA, 5000RPM Hirschmann
8004985684 DV5214N, DC Fans Tubeaxial Fan, Diagonal, 127x127x38mm, 24VDC, 158.9CFM, 20.4W, 56dBA, 5000RPM Hirschmann
23120,00 ₽
Артикул:
8004985684
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 127mm L x 127mm H Ball 158.9 CFM (4.45mВі/min) 2 Wire Leads
| Вес, г | 0.01 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | DV5200-> |
| Размеры рамы,мм | 127×127 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 158.9 CFM(4.5 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 38 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 56.0dB(A) |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 20.4 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Polyamide(PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Material — Frame | Polybutylene Terephthalate(PBT), Fiberglass Reinf |
| Operating Temperature | -4 ~ 149В°F(-20 ~ 65В°C) |
| Size / Dimension | Square-127mm L x 127mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.915 lb(415.04 g) |
| Width | 38.00mm |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 5000 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 4.5 |
| Voltage Range | 16 ~ 30VDC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
