Главная страница » Магазин » 8005415429 9GA0412P3M01, DC Fans DC Axial Fan, 40x40x28mm, 12VDC, High Performance, Low Power, Tachometer, PWM Hirschmann
8005415429 9GA0412P3M01, DC Fans DC Axial Fan, 40x40x28mm, 12VDC, High Performance, Low Power, Tachometer, PWM Hirschmann
3710,00 ₽
Артикул:
8005415429
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Our DC cooling fans have features such as high airflow, high reliability, and low noise. They can be used in a wide-ranging applications including servers and ICT equipment.
| Вес, г | 56 |
| Потребляемая мощность, Вт | 2.52 |
| Air Flow | 27.5m³/h |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 40×40 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 28 |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 47.0dB(A) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 40mm |
| Static Pressure | 1.04 in H2O(258.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Ток,А | 210 |
| Производительность,м.куб./мин. | 0.46 |
| Шум, дБA | 47 |
| Power (Watts) | 2.52 W |
| RPM | 12500 RPM |
| Voltage — Rated | 12VDC |
| AC or DC Operation | DC |
| Sensor Type | Pulse |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
