Главная страница » Магазин » 8005415474 9GA1224S40011, DC Fans DC Axial Fan, 120x120x25mm, 24VDC, 113CFM, 7.44W, 54dBA, Low Power, Ribless, PWM Hirschmann
8005415474 9GA1224S40011, DC Fans DC Axial Fan, 120x120x25mm, 24VDC, 113CFM, 7.44W, 54dBA, Low Power, Ribless, PWM Hirschmann
13130,00 ₽
Артикул:
8005415474
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
San Ace 120 9GA Type Low Power Consumption Fans Sanyo Denki San Ace 120 9GA Type Low Power Consumption Fans operate within a -20°C to +70°C temperature range. Sanyo Denki San Ace 120 9GA fans feature 45% decreased power consumption and 63% increased static pressure than the current model. The PWM control function of these fans enables external control for low noise and higher energy efficiency.
| Вес, г | 280 |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Brand | Sanyo Denki |
| Factory Pack Quantity | 30 |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | PWM |
| Airflow | 113 CFM(3.2 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| Noise | 54 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 7.44 W |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Axial |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 5400 RPM |
| Pressure Type | 1.04 in H2O |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
