Главная страница » Магазин » 8005767755 CFM-2510B-0130-275, Fan Tubeaxial 5VDC Square – 25mm L x 25mm H Ball 2.5 CFM (0.070m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8005767755 CFM-2510B-0130-275, Fan Tubeaxial 5VDC Square — 25mm L x 25mm H Ball 2.5 CFM (0.070m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
1940,00 ₽
Артикул:
8005767755
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 5VDC Square — 25mm L x 25mm H Ball 2.5 CFM (0.070mВі/min) 2 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 1.15 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | CFM-25B-> |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 25×25 |
| Рабочее напряжение,В | 5 |
| Толщина,мм | 10 |
| Питание | 2pin |
| Brand | CUI Devices |
| Manufacturer | CUI Devices |
| Packaging | Box |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Box |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Auto Restart |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 200 |
| Noise | 27.5dB(A) |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Material — Frame | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Operating Temperature | 14 ~ 158В°F(-10 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-25mm L x 25mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Width | 10.00mm |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Current Rating (Amps) | 0.230A |
| Static Pressure | 0.22 in H2O(54.8 Pa) |
| Frame Dimensions — mm | 25 mm x 25 mm x 10 mm |
| Частота вращения,об./мин. | 13000 |
| Производительность,м.куб./мин. | 2.5 |
| Шум, дБA | 27.5 |
| Voltage Range | 4.5 ~ 5.5VDC |
| Life | 75000 Hour |
| Height — mm | 10 mm |
| Width — mm | 25 mm |
| Length — mm | 25 mm |
Детали
| Бренд | CUI Inc |
|---|
