Главная страница » Магазин » 8005838769 MR3010M05B-RSR, Fan Tubeaxial 5VDC Square – 30mm L x 30mm H Ball 5.4 CFM (0.151m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8005838769 MR3010M05B-RSR, Fan Tubeaxial 5VDC Square — 30mm L x 30mm H Ball 5.4 CFM (0.151m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
2850,00 ₽
Артикул:
8005838769
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 5VDC Square — 30mm L x 30mm H Ball 5.4 CFM (0.151mВі/min) 2 Wire Leads
| Fan Type | Tubeaxial |
| Noise Level | 25.2 dB |
| Series | MR3010-> |
| Special Features | PWM1363, Tachometer1363 |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 30×30 |
| Рабочее напряжение,В | 5 |
| Питание | 2pin |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Box |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Auto Restart |
| Noise | 25.2dB(A) |
| Power Rating | N/A |
| Approval Agency | CE, cUL, TUV, UL |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | N/A |
| Size / Dimension | Square-30mm L x 30mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.018 lb(8.16 g) |
| Width | 10.00mm |
| Category | DC Fan1342 |
| COO | CN |
| Housing Material | Plastic1345 |
| Maximum Airflow | 5.4 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 5 V |
| Единица измерения | шт |
| Current Rating (Amps) | 0.110A |
| Static Pressure | 0.19 in H2O(47.3 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 8000 |
| Производительность,м.куб./мин. | 5.4 |
Детали
| Бренд | Mechatronics |
|---|
