Главная страница » Магазин » 8005861204 109R0612J4021, Fan Tubeaxial 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 37.1 CFM (1.04m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8005861204 109R0612J4021, Fan Tubeaxial 12VDC Square — 60mm L x 60mm H Ball 37.1 CFM (1.04m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
3970,00 ₽
Артикул:
8005861204
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Описание Вентилятор осевой, 60х60х25мм,12В, DC, 0.47А, 5.64Вт, качения, 7600об/мин, 2 провода
| Series | 9R Type |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Питание | 2pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | SANYO DENKI |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 80 |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| Operating Temperature | -20…60°C |
| Enclosure material | plastic |
| Fan efficiency | 63.6m3/h |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Leads | lead x2 |
| Type of fan | DC |
| Housing Material | Plastic |
| Current Rating | 0.47A |
| Part # Aliases | 2137725 |
| Pressure Type | 15 mmAq |
| Tradename | San Ace 60 |
| Fan dimensions | 60x60x25mm |
| Cable length | 0.3m |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
| Rotational rate/speed | 7600rpm |
| Kind of material | flame retardant |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
