Главная страница » Магазин » 8005885060 109R0848S402, Fan Tubeaxial 48VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 42.4 CFM (1.19m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8005885060 109R0848S402, Fan Tubeaxial 48VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 42.4 CFM (1.19m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
4940,00 ₽
Артикул:
8005885060
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 48VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 42.4 CFM (1.19mВі/min) 2 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 2.88 |
| Air Flow | 72m³/h |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | 9R Type |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Питание | 2pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 40 |
| Noise | 34.0dB(A) |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 60В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-80mm L x 80mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.243 lb(110.22 g) |
| Width | 25.00mm |
| Housing Material | Plastic |
| Current Rating (Amps) | 0.060A |
| Static Pressure | 0.193 in H2O(48.1 Pa) |
| Part # Aliases | 1408453 96M6156 |
| Pressure Type | 4.8 mmAq |
| Частота вращения,об./мин. | 3400 |
| Производительность,м.куб./мин. | 42.4 |
| Tradename | San Ace 80 |
| AC or DC Operation | DC |
| Termination Type | Lead Wire |
| Video File | Summary of SanAce Cooling SystemsSanAce Server Coo |
| Voltage Range | 40.8 ~ 55.2VDC |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
