Главная страница » Магазин » 8005903008 19031377A, Fan Tubeaxial 48VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 150.0 CFM (4.20m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
8005903008 19031377A, Fan Tubeaxial 48VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 150.0 CFM (4.20m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
9150,00 ₽
Артикул:
8005903008
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 48VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 150.0 CFM (4.20m³/min) 3 Wire Leads
| Вес, г | 635 |
| Air Flow | 150 CFM(4.20m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Размеры рамы,мм | 127×127 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Питание | 3pin |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 53.6dB(A) |
| Approval Agency | UL |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F(-10 ~ 70°C) |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Width | 38.10mm |
| Static Pressure | 0.486 in H2O(121.1 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 15 W |
| RPM | 3250 RPM |
| Voltage – Rated | 48VDC |
Детали
| Бренд | Comair Rotron |
|---|
Бренд
