Главная страница » Магазин » 8005930753 R1G280-AE45-52, Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 281mm Dia Ball 4 Wire Leads with Splice Terminals Hirschmann
8005930753 R1G280-AE45-52, Fan Motorized Impellers 24VDC Round — 281mm Dia Ball 4 Wire Leads with Splice Terminals Hirschmann
75050,00 ₽
Артикул:
8005930753
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Motorized Impellers 24VDC Round — 281mm Dia Ball 4 Wire Leads with Splice Terminals
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Noise Level | 71 dB |
| Special Features | N/A |
| Размеры рамы,мм | 281×281 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 4pin |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 71.0dB(A) |
| Power Rating | 95 W |
| Approval Agency | CSA, EAC, UL |
| Operating Temperature | -13 ~ 140°F(-25 ~ 60°C) |
| Termination | 4 Wire Leads with Splice Terminals |
| Width | 125.0mm |
| Category | DC Motorized Impeller |
| COO | DE |
| Housing Material | N/A |
| Maximum Airflow | 1031 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Ingress Protection | IP42 |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 95 W |
| RPM | 1710 RPM |
| Voltage — Rated | 24VDC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
