Главная страница » Магазин » 8005999418 UF3F3-700B, Fan Tubeaxial 3VDC Square – 15mm L x 15mm H Vapo-Bearing™ 0.309 CFM (0.009m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8005999418 UF3F3-700B, Fan Tubeaxial 3VDC Square — 15mm L x 15mm H Vapo-Bearing™ 0.309 CFM (0.009m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
5790,00 ₽
Артикул:
8005999418
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 3VDC Square — 15mm L x 15mm H Vapo-Bearing™ 0.309 CFM (0.009m³/min) 2 Wire Leads
| Вес, г | 1.36 |
| Air Flow | 0.309 CFM(0.009m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Размеры рамы,мм | 15×15 |
| Рабочее напряжение,В | 3 |
| Питание | 2pin |
| Features | Auto Restart |
| Noise | 30.0dB(A) |
| Approval Agency | CE |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F(-10 ~ 70°C) |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Width | 3.00mm |
| Ingress Protection | IP58-Dust Protected, Waterproof |
| Static Pressure | 0.082 in H2O(20.4 Pa) |
| Bearing Type | Vapo-Bearing™ |
| Power (Watts) | 100 mW |
| RPM | 14500 RPM |
| Voltage — Rated | 3VDC |
Детали
| Бренд | Sunon |
|---|
