Главная страница » Магазин » 8006016913 109BC12HA7-1, Fan Blower 12VDC Square/Rounded – 51mm L x 52.6mm H Ball 4.0 CFM (0.112m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8006016913 109BC12HA7-1, Fan Blower 12VDC Square/Rounded — 51mm L x 52.6mm H Ball 4.0 CFM (0.112m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
4010,00 ₽
Артикул:
8006016913
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
Fan Blower 12VDC Square/Rounded — 51mm L x 52.6mm H Ball 4.0 CFM (0.112mВі/min) 2 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 1.2 |
| Fan Type | Blower |
| Series | 9BC Type |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 51×52.6 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Питание | 2pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Blowers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6560 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Airflow | 4 CFM(0.11 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 52 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 120 |
| Noise | 40 DBA |
| Operating Supply Voltage | 12 VDC |
| Power Rating | 1.2 W |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 60В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square/Rounded-51mm L x 52.6mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.073 lb(33.11 g) |
| Width | 15.00mm |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 5600 RPM |
| Current Rating (Amps) | 0.100A |
| Static Pressure | 0.66 in H2O(164.4 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Part # Aliases | 3568797 |
| Pressure Type | 0.66 in H2O |
| Частота вращения,об./мин. | 5600 |
| Производительность,м.куб./мин. | 4 |
| Tradename | San Ace B52 |
| Voltage Range | 6 ~ 13.8VDC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
