Главная страница » Магазин » 8006096875 09225SS-12Q-AT-D0, Fan Tubeaxial 12VDC Square – 92mm L x 92mm H Sleeve 65.0 CFM (1.82m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
8006096875 09225SS-12Q-AT-D0, Fan Tubeaxial 12VDC Square — 92mm L x 92mm H Sleeve 65.0 CFM (1.82m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
2200,00 ₽
Артикул:
8006096875
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
AXIAL FAN, 92MM, 12VDC, 64.92CFM, 40DB, Supply Voltage:12VDC, Current Type:DC, Fan Frame Size:92mm, External Depth:25mm, Noise Rating:40dB, Flow Rate — Imperial:64.92cu.ft/min, Flow Rate — Metric:1.84m /min, Bearing Type:Sleeve Вентилятор, Габарит 92X25, Напряжение 12VDC, Подшипник SLEEVE, Скорость вращения 3900RPM, Уровень шума 40DB
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | 09225SS |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Brand | NMB Technologies |
| Factory Pack Quantity | 60 |
| Manufacturer | MinebeaMitsumi |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer |
| Current Type | DC |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Tubeaxial |
| Lifetime @ Temp. | 50000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | 14 ~ 158В°F(-10 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-92mm L x 92mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Width | 25.00mm |
| Housing Material | Plastic |
| Current Rating (Amps) | 0.280A |
| Ingress Protection | — |
| Static Pressure | 0.29 in H2O(72.2 Pa) |
| Pressure Type | 0.29 in H2O |
| Part Status | Active |
| Voltage Range | 7 ~ 13.8VDC |
| Approvals | — |
Детали
| Бренд | NMB Technologies |
|---|
