Главная страница » Магазин » 8006106866 19031083A, Fan Tubeaxial 12VDC Round – 172mm Dia Ball 235.0 CFM (6.58m³/min) 2 Terminals Hirschmann
8006106866 19031083A, Fan Tubeaxial 12VDC Round — 172mm Dia Ball 235.0 CFM (6.58m³/min) 2 Terminals Hirschmann
10010,00 ₽
Артикул:
8006106866
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 12VDC Round — 172mm Dia Ball 235.0 CFM (6.58mВі/min) 2 Terminals
| Потребляемая мощность, Вт | 25.2 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | Patriot-> |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 172×172 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Auto Restart, Locked Rotor Protection |
| Noise | 51.2dB(A) |
| Approval Agency | CE, UL |
| Lifetime @ Temp. | 75000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | 14 ~ 158В°F(-10 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Round-172mm Dia |
| Termination | 2 Terminals |
| Weight | 1.9 lbs(861.8 g) |
| Width | 50.80mm |
| Current Rating (Amps) | 2.26A |
| Static Pressure | 0.769 in H2O(191.5 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 3400 |
| Производительность,м.куб./мин. | 235 |
| Voltage Range | 9 ~ 14VDC |
Детали
| Бренд | Comair Rotron |
|---|
