Главная страница » Магазин » 8006190881 4624N, Fan Tubeaxial 24VAC Square – 119mm L x 119mm H Sintec 93.0 CFM (2.60m³/min) 2 Terminals Hirschmann
8006190881 4624N, Fan Tubeaxial 24VAC Square — 119mm L x 119mm H Sintec 93.0 CFM (2.60m³/min) 2 Terminals Hirschmann
10890,00 ₽
Артикул:
8006190881
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 24VAC Square — 119mm L x 119mm H Sintec 93.0 CFM (2.60mВі/min) 2 Terminals
| Вес, г | 526 |
| Потребляемая мощность, Вт | 18 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Mounting | Flange Mount |
| Noise Level | 50 dB |
| Series | 4000N |
| Special Features | None |
| Тип подшипника | Sintec |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | AC Fan |
| Product Type | AC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 18 W |
| Termination Style | Quick Connect Terminal |
| Type | Axial |
| Material — Blade | Metal |
| Material — Frame | Metal |
| Operating Temperature | 14 ~ 140В°F(-10 ~ 60В°C) |
| Size / Dimension | Square-119mm L x 119mm H |
| Termination | 2 Terminals |
| Weight | 1.2 lbs(544.3 g) |
| Width | 38.00mm |
| Category | AC Fan |
| COO | MX |
| Housing Material | Metal |
| Maximum Airflow | 105 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Current Rating (Amps) | 0.950A |
| Частота вращения,об./мин. | 3100 |
| Производительность,м.куб./мин. | 93 |
| Шум, дБA | 47 |
| Part Status | Active |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 60 |
| Shape | Square |
| Size (mm) | 119 X 119 X 38 |
| Product Height (mm) | 38 |
| Product Length (mm) | 119 |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
