Главная страница » Магазин » 8006262475 9GA0412P3G01, DC Fans DC Axial Fan, 40x40x28mm, 12VDC, High Performance, Low Power, Tachometer, PWM Hirschmann
8006262475 9GA0412P3G01, DC Fans DC Axial Fan, 40x40x28mm, 12VDC, High Performance, Low Power, Tachometer, PWM Hirschmann
3710,00 ₽
Артикул:
8006262475
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Our DC cooling fans have features such as high airflow, high reliability, and low noise. They can be used in a wide-ranging applications including servers and ICT equipment.
| Air Flow | 36.5m³/h |
| Noise Level | 53dB(A) |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 40×40 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 28 |
| Width | 40mm |
| Power consumption | 4.68W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 390mA |
| Sensor Type | Pulse |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
