Главная страница » Магазин » 8006986513 9BD24FC6-1, Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 76mm L x 69.7mm H Ball 8.8 CFM (0.246m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
8006986513 9BD24FC6-1, Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded — 76mm L x 69.7mm H Ball 8.8 CFM (0.246m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
4830,00 ₽
Артикул:
8006986513
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
With high static pressure, Blowers are suitable for cooling equipment with high system impedance and high heat generation such as servers, storage systems, and base stations.
| Air Flow | 8.8cfm |
| Noise Level | 39dB(A) |
| Series | San Ace B76 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 76×69.7 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 3pin |
| Width | 76mm |
| Static Pressure | 300Pa |
| Blower Type | Blower |
| Производительность,м.куб./мин. | 8.8 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 100mA |
| Fan Speed | 3900rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Mounting hole diameter | 4.5mm |
| Horizontal Hole Spacing | 57mm |
| Mounting Hole Spacing | 57x57mm |
| Vertical Hole Spacing | 57mm |
| Termination Type | Lead Wire |
| Линейка продукции | San Ace B76 9BD |
| Поток воздуха — куб.фут/мин | 8.8фут³/мин |
| Тип Подключения Питания | 3-жильные провода, выход датчика |
| Класс Защиты IP | — |
| Тип Воздуходува | Центробежный |
| Тип Тока | DC(Постоянный Ток) |
| Inlet Diameter | 42mm |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
