Главная страница » Магазин » 8007003032 9WPA0824P4G001, Fan Tubeaxial 24VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 81.8 CFM (2.29m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
8007003032 9WPA0824P4G001, Fan Tubeaxial 24VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 81.8 CFM (2.29m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
15140,00 ₽
Артикул:
8007003032
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The Sanyo Denki 9WA 80 W Splash Proof Fan delivers a maximum airflow of 2.32 m3/min and a maximum static pressure of 210 Pa, PWM control function enables the control of fan speed, contributing to lowering noise and improving energy efficiency of devices.
| Air Flow | 81.9cfm |
| Series | 9WPA Type |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 4pin |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414596590 |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Pulse Sensor, Splash Proof, Dust Proof |
| Airflow | 81.9 CFM(2.3 m3/min) |
| Current Type | DC |
| IP Rating | IP68 |
| Noise | 54 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 8.64 W |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Axial |
| Width | 80mm |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 8250 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 0.84 in H2O |
| Tradename | San Ace 80W |
| AC or DC Operation | DC |
| Life | 70000 Hour |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
