Главная страница » Магазин » 8007014744 9CRA0812P8G001, Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 158.9 CFM (4.45m³/min) 4 Wire Leads per Fan Hirschmann
8007014744 9CRA0812P8G001, Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 158.9 CFM (4.45m³/min) 4 Wire Leads per Fan Hirschmann
9040,00 ₽
Артикул:
8007014744
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 158.9 CFM (4.45m³/min) 4 Wire Leads per Fan
| Вес, г | 450 |
| Fan Type | Tubeaxial(Dual) |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Питание | 4pin |
| Features | Counter-Rotating, Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 76.0dB(A) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 4 Wire Leads per Fan |
| Width | 80.00mm |
| Static Pressure | 4.62 in H2O(1150.8 Pa) |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
