Главная страница » Магазин » 8007088453 Вентиляторы DC 9A0812H401 Hirschmann
8007088453 Вентиляторы DC 9A0812H401 Hirschmann
1690,00 ₽
Артикул:
8007088453
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
AXIAL FAN, 80MM, 12VDC, 130mA, Supply Voltage:12V, Current Type:DC, Fan Frame Size:80mm, External Depth:25mm, Noise Rating:29dBA, Flow Rate — Imperial:36.37cu.ft/min, Flow Rate — Metric:1.03m /min, Bearing Type:Ball, IP Rating:- , RoHS Compliant: Yes Вентилятор, Габарит 80X25, Напряжение 12VDC, Подшипник BALL, Скорость вращения 2900RPM, Уровень шума 29DB
| Вес, г | 108 |
| Потребляемая мощность, Вт | 1.56 |
| Air Flow | 61.8m³/h |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | 9A |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Brand | Sanyo Denki |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | DC Fans |
| Product | DC Fans |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor(Tach) |
| Airflow | 36.37 CFM |
| Current Type | DC |
| Noise | 29.0dB(A) |
| Operating Supply Voltage | 12 VDC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Brushless Axial Fan |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Width | 25 mm |
| Housing Material | Plastic |
| RoHS | Details |
| speed | 2900 RPM |
| Static Pressure | 0.142 in H2O(35.4 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Frame Dimensions — mm | 80 mm L x 25 mm W x 80 mm H |
| Part # Aliases | 2133381 96M6913 |
| Pressure Type | 3.5 mmAq |
| Ток,А | 130 |
| Производительность,м.куб./мин. | 1.03 |
| Шум, дБA | 29 |
| Power (Watts) | 1.56 W |
| RPM | 2900 RPM |
| Voltage — Rated | 12VDC |
| AC or DC Operation | DC |
| Sensor Type | Pulse |
| Termination Type | Lead Wire |
| Height | 80 mm |
| Size | 80 mm |
| Length | 80 mm |
| Unit Weight | 3.174657 oz |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
