Главная страница » Магазин » 8007681855 Вентилятор Ebmpapst 3414NL DC 24V 58mA 1.4W 90×25 2pin Hirschmann
8007681855 Вентилятор Ebmpapst 3414NL DC 24V 58mA 1.4W 90×25 2pin Hirschmann
7800,00 ₽
Артикул:
8007681855
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
3400N Tubeaxial DC Fans
ebm-papst 3400N Tubeaxial DC Fans are 92mm x 92mm x 25mm fans with an electronically commutated external rotor motor. Offering fully integrated commutation electronics the 3400N fans provide electronic protection against reverse polarity, blocking, and overloading as well as partial impedance protection. These fans are made of fiberglass reinforced plastic and can be mounted from either face using four 4.3mm holes.
| Вес, г | 300 |
| Noise Level | 23 dB |
| Series | 3400N |
| Special Features | None |
| Размеры рамы,мм | 90×90 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 35.9 CFM(1.02 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 23 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 1.1 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Category | DC Fan |
| COO | DE |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 35.9 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 1.1 W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 23 db |
| speed | 1950 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 61 m³/h |
| Bearing Type | Ball |
| Разъём питания, Pin | 2pin |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
