Главная страница » Магазин » 8008648706 9HV0912P4H001, Fan Tubeaxial 12VDC Square – 92mm L x 92mm H Ball 97.1 CFM (2.72m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
8008648706 9HV0912P4H001, Fan Tubeaxial 12VDC Square — 92mm L x 92mm H Ball 97.1 CFM (2.72m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
10940,00 ₽
Артикул:
8008648706
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The Sanyo Denki 9HV High Static Pressure Fan delivers a maximum airflow of 3.35 m3/min and a maximum static pressure of 280 Pa, PWM control function enables the control of fan speed, contributing to lowering noise and improving energy efficiency of devices.
| Air Flow | 97.1cfm |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Питание | 4pin |
| Width | 92mm |
| Power consumption | 8.52W |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 710mA |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
