Главная страница » Магазин » 8008665672 9WL0924P4J001, Fan Tubeaxial 24VDC Square – 92mm L x 92mm H Ball 77.7 CFM (2.18m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
8008665672 9WL0924P4J001, Fan Tubeaxial 24VDC Square — 92mm L x 92mm H Ball 77.7 CFM (2.18m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
19130,00 ₽
Артикул:
8008665672
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
San Ace Fans with PWM Control Function
Sanyo Denki San Ace Fans with Pulse Width Modulation (PWM) Control Function enables designers to externally control the speed of fans. This beneficial design feature varies the duty cycles of PWM input signals between the control and grounding terminals. The PWM control allows fans to operate optimally in response to the device's heat level, lowering the noise and power consumption of systems. Sanyo Denki San Ace Fans with PWM Control Function offer precise control and the ability to control multiple fans.
| Вес, г | 170 |
| Air Flow | 132m³/h |
| Series | 9WL Type |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 4pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Factory Pack Quantity | 28 |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | 4A994 |
| HTSUS | 8414596590 |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Tachometer, PWM, Splash Proof, Dust Proof |
| Airflow | 77.7 CFM(2.2 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 28 |
| IP Rating | IP68 |
| Noise | 44 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 5.04 W |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Axial |
| Width | 92mm |
| Housing Material | Aluminum |
| speed | 5000 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 0.4 mmAq |
| Tradename | San Ace 92W |
| AC or DC Operation | DC |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
