Главная страница » Магазин » 8008677980 9GV1248P4H01, Fan Tubeaxial 48VDC Square – 120mm L x 120mm H Ball 154.0 CFM (4.31m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
8008677980 9GV1248P4H01, Fan Tubeaxial 48VDC Square — 120mm L x 120mm H Ball 154.0 CFM (4.31m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
13760,00 ₽
Артикул:
8008677980
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 48VDC Square — 120mm L x 120mm H Ball 154.0 CFM (4.31m³/min) 4 Wire Leads
| Вес, г | 260 |
| Air Flow | 154 CFM(4.31m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Питание | 4pin |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 55.0dB(A) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 25.40mm |
| Static Pressure | 0.73 in H2O(181.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 15.84 W |
| RPM | 4600 RPM |
| Voltage — Rated | 48VDC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
