Главная страница » Магазин » 8008700857 9A0612S401, Fan Tubeaxial 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 23.0 CFM (0.644m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
8008700857 9A0612S401, Fan Tubeaxial 12VDC Square — 60mm L x 60mm H Ball 23.0 CFM (0.644m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
2600,00 ₽
Артикул:
8008700857
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
| Series | 9A Type |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Питание | 3pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer |
| Airflow | 23 CFM(0.65 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 80 |
| Noise | 33 dBA |
| Operating Supply Voltage | 12 VDC |
| Power Rating | 2.04 W |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Axial |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 4600 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Part # Aliases | 2138041 96M1698 |
| Pressure Type | 5.8 mmAq |
| Tradename | San Cooler 60 |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
