Главная страница » Магазин » 8009095454 11938KA-12L-AA-00,DC Axial Fan, 12 V, Square, 119 mm, 38 mm, Ball Bearing, 108.4 CFM Hirschmann
8009095454 11938KA-12L-AA-00,DC Axial Fan, 12 V, Square, 119 mm, 38 mm, Ball Bearing, 108.4 CFM Hirschmann
4800,00 ₽
Артикул:
8009095454
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
| Вес, г | 260 |
| Power Rating | 6.6W |
| Bearing Type | Ball Bearing |
| Current Rating | 550mA |
| Air Flow — CFM | 108.4CFM |
| Air Flow — m3/min | 3.07m³/min |
| Fan Frame Size | 119mm |
| Fan Frame Type | Square |
| Noise Rating | 42.5dB |
| Power Connection Type | 2 Lead Wires |
| Product Range | 11938KA |
| Rated Speed | 2950rpm |
| Supply Voltage VDC | 12V |
Детали
| Бренд | NMB Technologies |
|---|
