Главная страница » Магазин » 8009101788 D481T-012KA-3, D480T Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 38m³/h, 3.5W, 354mA Max, 48 x 60mm Hirschmann
8009101788 D481T-012KA-3, D480T Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 38m³/h, 3.5W, 354mA Max, 48 x 60mm Hirschmann
78970,00 ₽
Артикул:
8009101788
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
For all kinds of multipurpose cooling and air moving applications Aluminium housing Fits in tubes or ductsundefined
| Потребляемая мощность, Вт | 3.5 |
| Air Flow | 38m³/h |
| Supply Voltage | 12VDC |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 48×48 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 60 |
| Power Rating | 3.5W |
| Bearing Type | Ball Bearing |
| Current Rating | 295mA |
| Ток,А | 354 |
| Air Flow — CFM | 22.38CFM |
| Air Flow — m3/min | 0.63m³/min |
| Fan Frame Size | 48mm |
| Fan Frame Type | Circular |
| Noise Rating | 53dBA |
| Power Connection Type | 3 Lead Wires, Tachometer |
| Product Range | D480T |
| Rated Speed | 11520rpm |
| Flow Rate — Imperial | 22.38CFM |
| Flow Rate — Metric | 0.63m³/min |
| Voltage Type | DC |
| Частота вращения,об./мин. | 11520 |
| Производительность,м.куб./мин. | 0.63 |
| Шум, дБA | 53 |
| AC or DC Operation | DC |
| Supply Voltage VDC | 12V |
Детали
| Бренд | MICRONEL |
|---|
