Главная страница » Магазин » 8009102318 FD1260-C2451E2AL, CeraDyna Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 55.6m³/h, 3.6W, 300mA Max, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
8009102318 FD1260-C2451E2AL, CeraDyna Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 55.6m³/h, 3.6W, 300mA Max, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
7940,00 ₽
Артикул:
8009102318
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Brought to you by ARX, a wide range of DC ceramic bearing axial fans offering cost effective cooling and ventilation solutions without sacrificing on quality or reliability.
| Air Flow | 55.6m³/h |
| Noise Level | 48dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 60mm |
| Power consumption | 3.6W |
| Bearing Type | CeraDyna C |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 300mA |
| Fan Speed | 7000rpm |
Детали
| Бренд | ARX |
|---|
