Главная страница » Магазин » 8009104101 8414NGL-RS0, 8400 N Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 33m³/h, 700mW, 80 x 80 x 25mm Hirschmann
8009104101 8414NGL-RS0, 8400 N Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 33m³/h, 700mW, 80 x 80 x 25mm Hirschmann
12720,00 ₽
Артикул:
8009104101
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
ebm-papst compact DC fans are suitable for high air performance with moderate pressure build-up and feature threaded inserts in each corner to take an M3 threaded bolt and a Molex 22-01-2025 connector.
| Air Flow | 33m³/h |
| Noise Level | 12dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 80mm |
| Power consumption | 700mW |
| Bearing Type | Sleeve |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 1500rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
