Главная страница » Магазин » 8009107004 6424R-343, 6400 Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 410m³/h, 17W, 172 x 150 x 51mm Hirschmann
8009107004 6424R-343, 6400 Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 410m³/h, 17W, 172 x 150 x 51mm Hirschmann
38020,00 ₽
Артикул:
8009107004
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Professional Range of ebm-papst DC compact and standard axial fans. • Impeller Material of fibreglass-reinforced plastic (PA)
| Air Flow | 410m³/h |
| Series | 6400 |
| Размеры рамы,мм | 172×150 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 51 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 241 CFM(6.8 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 51 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 57 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 18 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Width | 150mm |
| Housing Material | Aluminum |
| speed | 3400 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 24600 |
| AC or DC Operation | DC |
| Direction of Curve | Backward |
| Sensor Type | Voltage Output |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
