Главная страница » Магазин » 8009419568 CDCL1810RGZT, Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 1:10 650 MHz 48-VFQFN Exposed Pad Hirschmann
8009419568 CDCL1810RGZT, Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 1:10 650 MHz 48-VFQFN Exposed Pad Hirschmann
2600,00 ₽
Артикул:
8009419568
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 1:10 650 MHz 48-VFQFN Exposed Pad
| Mounting | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Type | Fanout Buffer(Distribution), Divider |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Automotive | No |
| Part Status | Active |
| PPAP | No |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 85 |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -40 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Maximum Operating Supply Voltage (V) | 1.9 |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL (ns) | 3(Typ)@1.8V |
| Minimum Operating Supply Voltage (V) | 1.7 |
| Number of Outputs per Chip | 10 |
| PCB changed | 48 |
| Pin Count | 48 |
| Supplier Package | VQFN EP |
| Typical Operating Supply Voltage (V) | 1.8 |
| Supplier Device Package | 48-VQFN(7×7) |
| Voltage — Supply | 1.7V ~ 1.9V |
| Lead Shape | No Lead |
| Standard Package Name | QFN |
| EDA / CAD Models | CDCL1810RGZT by Ultra Librarian |
| Fanout | 1:10 |
| Input Logic Level | LVDS |
| Maximum Input Frequency (MHz) | 650 |
| Output Logic Level | CML |
| Package Length | 7.15(Max) |
| Package Width | 7.15(Max) |
| Supplier Temperature Grade | Industrial |
| Frequency — Max | 650 MHz |
| Differential — Input:Output | Yes/Yes |
| Input | LVDS |
| Output | CML |
| Ratio — Input:Output | 1:10 |
Детали
| Бренд | Texas Instruments |
|---|
