Главная страница » Магазин » 8009482430 RLF35-8/14N, RLF 35 Series Centrifugal Fan, 24 V dc, 9.6m³/h, DC Operation, 51 x 51 x 15mm Hirschmann
8009482430 RLF35-8/14N, RLF 35 Series Centrifugal Fan, 24 V dc, 9.6m³/h, DC Operation, 51 x 51 x 15mm Hirschmann
18650,00 ₽
Артикул:
8009482430
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The ebm-papst RLF35 series 24VDC centrifugal radial blower is a compact fan with speed signal, ball bearing, and wire leaded power connection.
| Вес, г | 40 |
| Air Flow | 9.6m³/h |
| Noise Level | N/A |
| Series | RLF 35 |
| Special Features | N/A |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 51×51 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 15 |
| ECCN | EAR99 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 4.3 W |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 51mm |
| Category | DC Blower |
| COO | DE |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 5.65 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 55 db |
| speed | 7200 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Volume flow | 9.6 m³/h |
| Blower Type | Centrifugal |
| Частота вращения,об./мин. | 6700 |
| Производительность,м.куб./мин. | 0.16 |
| Шум, дБA | 55 |
| AC or DC Operation | DC |
| Direction of Curve | Forward |
| Mounting hole diameter | 4.3mm |
| Commutation Type | Electronic |
| Horizontal Hole Spacing | 38mm |
| Mounting Hole Spacing | 43x38mm |
| Vertical Hole Spacing | 43mm |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
