Главная страница » Магазин » 8009612093 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 163.1m³/h, 4.8W, 230mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8009612093 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 163.1m³/h, 4.8W, 230mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8430,00 ₽
Артикул:
8009612093
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
From RS Pro, DC sealed sleeve axial fans provide a general purpose, compact and reliable solution to a variety of applications.
| Вес, г | 256 |
| Air Flow | 163.1m³/h |
| Noise Level | 47dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 4.8W |
| Bearing Type | Sleeve |
| Производительность,м.куб./мин. | 9786 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 230mA |
| Fan Speed | 2540rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
