Главная страница » Магазин » 8009664689 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 237.9m³/h, 11.88W, 880mA Max, 127 x 127 x 38mm Hirschmann
8009664689 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 237.9m³/h, 11.88W, 880mA Max, 127 x 127 x 38mm Hirschmann
21310,00 ₽
Артикул:
8009664689
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Brought to you by RS Pro, this wide range of DC brushless axial fans provide excellent cooling purposes.
| Вес, г | 439 |
| Air Flow | 237.9m³/h |
| Noise Level | 46dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 127×127 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 127mm |
| Power consumption | 11.88W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 14274 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 880mA |
| Fan Speed | 3200rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Terminal |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
