Главная страница » Магазин » 8009691705 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 2.5m³/h, 840mW, 70mA Max, 25 x 25 x 10mm Hirschmann
8009691705 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 2.5m³/h, 840mW, 70mA Max, 25 x 25 x 10mm Hirschmann
7820,00 ₽
Артикул:
8009691705
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Brought to you by RS Pro, these axial fans are a perfect choice for cooling applications. With a fully integrated electronic commutation, this axial fan provides a durable and smooth airflow to the device it is cooling.
| Вес, г | 15 |
| Air Flow | 2.5m³/h |
| Noise Level | 15dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 25×25 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 10 |
| Width | 25mm |
| Power consumption | 840mW |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 150 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 70mA |
| Fan Speed | 7000rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Sensor Type | Tachometer |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
