Главная страница » Магазин » 8009691725 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 76.5m³/h, 1.92W, 160mA Max, 80 x 80 x 32mm Hirschmann
8009691725 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 76.5m³/h, 1.92W, 160mA Max, 80 x 80 x 32mm Hirschmann
6980,00 ₽
Артикул:
8009691725
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Brought to you by RS Pro, these axial fans are a perfect choice for cooling applications. With a fully integrated electronic commutation, this axial fan provides a durable and smooth airflow to the device it is cooling.
| Вес, г | 120 |
| Air Flow | 76.5m³/h |
| Noise Level | 37dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 32 |
| Width | 80.5mm |
| Power consumption | 1.92W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 4590 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 160mA |
| Fan Speed | 3400rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
